ג‘מינו

יין רענן ומלטף, בעל ניחוח מעודן של דומדמניות שחורות, עצי מחט ונגיעות של תבלינים ים–תיכוניים. ליין חותמת ברורה של האדמה והאקלים, כמו גם השפעה בולטת של הכלי העתיק שבתוכו יוצר.

לירה

יין מלא ומאוזן בעל ארומות של פלפל שחור, קפה, פרחים סגלגלים ופירות אדומים, מנטה וניחוח עדין של וניל. ליין חמיצות מורגשת, גוף עגול וסיומת רכה. טעמי דובדבן שחור וגרגירי יער ממלאים את חלל הפה.

קופיה 2012 / 2013

יין אלגנטי ועדין בעל ארומות של ליקריץ, דומדמנית שחורה, ציפורן ועץ אלון קלוי. בפה היין פירותי ומתובל, בעל חמיצות רעננה ומינרליות עדינה. טעמי שזיף מיובש ממלאים את חלל הפה ומובילים לסיומת ארוכה ומורכבת.
קופיה 2012 זכה במדלית הכסף בתחרות Vinus בארגנטינה.

אדום לקינוח

יין קטיפתי ועמוק, עשיר בטעמי פירות יבשים ארץ–ישראליים כדוגמת תמר, חרוב ותאנה. הענבים הובאו לרמת ההבשלה הטבעית המירבית, הצטמקות משמעותית, מתיקות מעל %29 סוכר וצבע אדום–בורדו עז.

שנין בלאן 2014

טעמו של היין מורכב ורענן וגופו מלא. טעמי אגס, קרמבולה ומתקתקות טבעית מופיעים על רקע של עץ אלון עדין. הסיומת אלגנטית ומרשימה. נועד לשתייה צעיר.
שנין בלאן 2014 זכה במדלית הכסף בתחרות "Finger Lakes International Wine Competition" שהתרחשה בניו-יורק.

רזרב

ארומות של עץ קלוי, וניל, קסיס, עלי טבק, פירות אדומים מצומקים, שוקולד מריר ותבלינים כגון טימין, ציפורן וזעפרן. בפה היין מפגין גוף מלא ורך עם חמיצות עדינה. טעמי עץ קלוי ופירות בשלים מלווים את החך לסיומת ארוכה ומרשימה.
רזרב 2011 זכה במדלית הזהב בתחרות Vinus בארגנטינה.


יינות עבר שזכו במדליות:

שנין בלאן 2012

שנין בלאן 2012 זכה במדלית הכסף בתחרות "Finger Lakes International Wine Competition".


סירה-2011-1
סירה-2011-2

סירה 2011

סירה 2011 זכה במדלית הזהב בתחרות אשכול הזהב.